Innehåller annonslänkar

Jag förstår att ni undrar vart jag har tagit vägen men jag har blivit sjuk. Det har kommit smygande mer och mer sista månaderna och nu har jag inte kunnat jobba sista tiden. Man håller också på att utreda om det är en medicin som jag har ätit som jag blivit så sänkt och som jag gör att jag har svårt med allt det vardagliga och att skriva till er. Men jag finns här och jag kommer att skriva när jag känner att jag orkar men just nu är det lite svårt. Jag berättar mer senare.
Ta hand om er och tack för ni tänker på mig.❣️
Kram Lotta
Skönt att höra ifrån dig. Krya på dig! Har varit så orolig för dig trots att vi inte känner varann.
Sänder en varm tanke till dig❣️
Ta hand om dig!
Hoppas du snart mår bättre ❤
Krya på dig! Kram
Hej Lotta, uppskattar dina inlägg väldigt mycket men din hälsa ska såklart vara det viktigaste för dig nu! Ta hand om dig och låt det få ta tid. Vi som ”följer dig” finns kvar här och när du mår bättre, har ork och inspiration ser jag fram emot dina nya inlägg.
Kram 🤗
Finaste Lotta, vi vet ju hur transparent du är annars mot oss och berättar, så när du inte är där på ett tag så vet man att det inte är så bra. Ge det tid. Ibland känns det som du ger oss så mycket och vi känner dig, och du inte oss. Att man vill ge tillbaka. Märkligt. Vi är här för dig, ta all tid du behöver. ❤️❤️ Kram Milla
Hoppas du mår bättre snart🥰
Så godt å høre fra deg. Er så uvant at du ikke skriver noe hver dag.
Ta vare på deg selv. ❤️❤️❤️
Jag tänker på dig Lotta, jag har en liknande situation just nu. Det är lätt att råda andra det man vet att man själv bode göra: lyssna inåt, välj bort, skala ner, byt väg, andas, vila. Om det så tar år innan du skriver igen så väntar vi som man gör på en kär vän. Kram, Eva
Krya på dig och hoppas att du snart ska må bättre ❤️🩹
Krya på dig fina Lotta
Hoppas att du snart får svar på vad det kan vara för fel.
Kraaaaaam
Ingela
Var rädd om dig ❤️
En styrkekram till dig!
Ta dig tid att bara vara med familj och njut av det du har. Hoppas du tar dig igenom denna tid och att vården kan hjälpa dig!
Du ger en så familjär känsla i din blogg som jag uppskattar väldigt mycket!
Jag undrade vart du blivit av..Livet är sånt och nu i en viss ålder blir man lite känsligare.Lugn natur och djur det ska du prioritera nu.Vi väntar vi vill alla härinne att du ska må bra.
Tänker på dig och skickar en varm hälsning till dig.Var rädd om dig.Kram Carina.
Var rädd om dig och hoppas att du snart mår bättre igen.
Kram från okänd läsare
Riktig god bedring til deg💕
Kram!♥️
Hälsan är viktigast! Vi finns här och tänker på dig!
Ta hand om dig💕
Ta hand om dig och vi finns här hos dig, kram
Skönt med en uppdatering från dig iaf.
Ta hand om dig nu och hoppas du kommer igen när du känner/orkar det !!
Åh du, krya på dig…..
Många kramar !
Var rädd om dig, låt saker ta sin tid, få distans och sakta kommer glädjen tillbaka! Kram!
Skickar en krya-på-dig-kram 😍
Tänker på dig❣️ kram ❤
Krya på dig Lotta 💕
Stor kram till dig!
Krya på Dig! Stor kram/Lena
Hej Lotta,
Jo man har ju tänkt att något har varit tokigt när dina inlägg uteblivit följer ju dig dagligen🙏🏻 Tänk nu på din hälsa och återhämta dig i din takt jag och många andra finns kvar här när du är pigg igen🌞
Ta hand om dig nu💝
Kryakramar Lisa
Önskar dig ett stort varmt krya på dig och ta din tid. Jag lider av hjärntrötthet och vet hur svårt det är ibland.
Kram till dig
Krya på dig Lotta!
Varm kram
Krya på dig. Du visar alltid så roliga saker
Krya på dig😊
Kram
Fina, fina Lotta!
Krya på dig och hoppas att du snart mår bättre. 💕
Kram
Krya på dig och var rädd om dig❤️☀️
Skönt att höra ifrån dej.Tänker på dej saknar din blogg. Krya på dej ❤️🥰
Alle gode ønsker til deg! ❤️
Ta det nu riktigt lugnt!
Vila i allt det fina du har omkring dig – familj, hem och natur.
Styrkekram