Flyttstäda
Innehåller annonslänkar Outnorrth, Ellos, Åhlens, Bagaren och Kocken

Idag har jag slitet häcken av mig..hi,hi ja det var ganska mycket jobb men jag älskar sånt jobb. Känna puls och jobba med kroppen. Nu är pannrummet och vedboden klart och jag har tagit bort allt skräp. Det fanns saker kvar där sedan tidigare ägare också men nu som sagt nu är det klart inför visning i dessa rum. Så skönt! Jag har fyllt släpkärran också, 7:e lasset.
****

Nu blir det titta på lite mysiga program innan vi ska sova.
Kram Lotta
Önskar dig en fin dag

Kommentarer som jag upplever som kränkande anmäls och publiceras ej, ipnummer sparas och blockeras omedelbart. Du måste fylla i mailadressen och våga stå för vem du är och dina åsikter och kommentarer ska hålla god ton och vara konstruktiva för att din kommenter ska synas.
Är det något du annars vill fråga eller skriva går det bra att maila mig på info.fyraarstider@gmail.com .
Ha en fin dag!
Marie
Oh jag har också varit igång mycket idag, har bla rengjort diskmaskinen med mina långa naglar, det var en prövning hehe. Ja visst är det skönt efterpå
Margareta W
Vad har ni använt skolan till? Förutom som gym vilket jag tror att du nämnt.
Svar:
Fyra årstider
Anne
Bra jobbat och så fint att du kommit så långt att du kan ”släppa” kaoset det tar verkligen tid å kraft att ta sig dit. Kan du tipsa om mysigheter att titta på 🙂 Fin kommande helg till dig ⭐️