Per Gessle och hotell i Linköping
Pressevent Visit Linköping & Co

I November ska jag och Kalle gå på Per Gessle’s Roxette, å vad kul det ska bli. Kalle älskar Per Gessle och jag tycker också han är så bra. Vi ska testa att bo på nya Box hotell i Linköping som ligger nära Saab Arena. Där ska jag även ha en spabehandling på deras fina spaavdelning och så middag på arenan. Allt med bra avstånd till varandra.

Det finns alltid massor av skoj att hitta på även på hemmaplan i mitt fina Linköping. Stan bjuder på många konserter och många fina krogar i staden nu för tiden. Titta in på Saab Arenas alla evenemang HÄR för att kika om du också kan hitta något som passar. Kanske ses vi på Per Gessle 🙂
Kram Lotta
💗
Önskar dig en fin dag

Kommentarer som jag upplever som kränkande anmäls och publiceras ej, ipnummer sparas och blockeras omedelbart. Du måste fylla i mailadressen och våga stå för vem du är och dina åsikter och kommentarer ska hålla god ton och vara konstruktiva för att din kommenter ska synas.
Är det något du annars vill fråga eller skriva går det bra att maila mig på info.fyraarstider@gmail.com .
Ha en fin dag!
Lovisa
Härligt! Älskar Per Gessle 👍
Lovisa
Härligt! Älskar Per Gessle 👍